حسین فقیهی(مدیر عامل شرکت وستاک)

حسین فقیهی ورودی سال ۹۱ دانشگاه صنعتی امیرکبیر در رشته علوم کامپیوتر و در مقطع کارشناسی است وی در طول دوره بار ها سابقه تدریس در سی اس پلاس و همچنین محفل های داتشجویی را داشت و چندین بار به عنوان تدریس یار فعالیت کرده است . او در پایان دوره کارشناسی با رنک اول در دانشگاه فارغ التخصیل شد و با رتبه ۳۳ وارد دانشگاه صنعتی شریف در سال ۹۵ در رشته مهندسی نرم افزار شد . وی در موازات دنیای آکادمیک خود به فعالیت های فنی و تجاری نیز مشغول بود و در مدت فعالیت خود در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و همچنین صنعتی شریف با ارتباط گرفتن با بخش های مختلف دانشگاهی در پروژه های بزرگی همکاری داشته است . او در سال ۹۵ با تاسیس شرکت وستاک و تربیت نیروی انسانی ویژه و همچنین طراحی پروژه های نرم افزاری سطح بالای مورد نیاز سازمان های تجاری کار خود را در دنیای فنی ادامه می دهد.


  • میزان تحصیلات: کارشناسی ارشد
  • ایمیل: h.faghihi15@gmail.com
  • تعداد دوره ها: 4

سابقه ی تحصیلی مدرس به شرح رو به رو است:

کارشناسی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در رشته علوم کامپیوتر

کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی نرم افزار


سابقه ی شغلی مدرس به شرح رو به رو است:

فرصت ۳ ماهه در شرکت ایلانرم افزار به عنوان کارشناسی نرم افزار 

مدرس دوره های سی اس پلاس ، وستاکمپ، جهاد دانشگاهی 

موسس سی اس پلاس 

موسس و مدیر عامل شرکت وستاکدرس های مدرس


توسعه وب

دوره توسعه وب به شما آموزش میدهد آنچه در پس پرده سایت های دنیا اتفاق میافتاد در چه مفاهیمی گنجانده میشود وچگونه پیاده سازی خواهد شد .

دوره توسعه وب در وستاکمپ شامل مباحث بسیاری همچون  پروتکل های ارتباطی وب ، کمی لینوکس ، آموزش کامل استفاده از دیتابیس و خود زبان پی اچ پی است .

دوره توسعه وب به شما کمک خواهد کرد بتوانید به عنوان یک توسعه دهنده در شرکت های مختلف استخدام شوید که در حال حاضر یکی از جدی ترین معضلات استخدامی در بازار آی تی محسوب میشود.

هزینه: 350هزار تومان

لاراول

لاراول (Laravel) یک فریم ورک php مبتنی بر معماری MVC است که تیلور اوتول (Taylor Otwell) آن را ایجاد و توسعه بخشید. این فریم ورک، بسیار قدرتمند، کدباز و رایگان است.

لاراول امکان توسعه برنامه های تحت وب را آسان و سریع کرده است و با کدنویسی زیبا و خلاقانه ای که دارد بسیار انعطاف پذیر است. در این فریم ورک می توان عملکرد بسیاری از بخش ها را بدون نیاز به تغییر در کدهای اصلی تغییر داد.

هزینه: 50هزار تومان

مفاهیم طراحی واکنش گرا

اگر میخواهید در بازار کار امروز طراحی فالب های سایت را انجام دهید حتما باید با مفاهیم طراحی واکنش گرا و روش های آن آشنا باشید . 

شما باید بتوانید سایتتان را طوری طراحی کنید تا بر روی تمامی دستگاه ها به زیبایی نمایش داده شود.

هزینه: 50هزار تومان

طراحی وب ۲(جاوا اسکریپت،جی کوئری)

پس از یادگیری html,css شما لازم است کمی فراتر بروید تا بتوانید یک فرانت اند کار کامل بشوید . قدم بعدی یادگیری ساخت یک سایت جذاب تر به کمک جاوا اسکریپت است و اگر کمی بیشتر جلو برویم باید بتوانیم با سرور نیز ارتباط برقرار کنیم و داده هایی را بخوانیم .

برای این که تبدیل به بک frontend developer بشوید این دوره الزامی است 

هزینه: 200هزار تومان