وردپرس

50 هزار تومان

مدت زمان: 5 ساعت مسابقات و کارگاه یک روزه

مشخصات
اهداف
شرایط
پیشنیاز ها
زمان و مکان دوره
تمرین ها

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای سایتها و وبلاگ هاست برای محتوای آموزشی ، تجاری ، علمی و… همچنین قابلیت ایجاد سایتهای اجتماعی با افزونههای قدرتمند همچون buddypress . ایجاد انجمن با افزونه bbpress ، و… را داراست و توسط مای‌اس‌کیوال پشتیبانی می‌شود.این سیستم کاملاً رایگان و متن باز است.

هرچند وردپرس سیستم مدیریت محتوای شناخته شده ای است، اما خیلی از افراد با وردپرس آشنا نیستند و خیلی از افراد هم به صورت غیرمستقیم با این سیستم مدیریت محتوا آشنا می شوند،به طور مثال افرادی که از سرویس های وبلاگ نویسی Bloghaa یا wordpress.com یا هزاران سرویس وبلاگ نویسی مبتنی بر وردپرس استفاده می کنند.

وردپرس بر اساس گزارش مرکز تحقیقات سیستم های مدیریت محتوا به عنوان محبوب ترین سیستم وبلاگ نویسی و مدریت محتوای جهان در سال ۲۰۰۹ انتخاب شد.  ورد پرس به عنوان سیستمی انعطاف پذیر می تواند برای ساخت سایت های تجاری ، پروژه های گروهی ، دانشگاهها ،مراکز تفریحی ، و وبلاگ های شخصی یا گروهی مورد استفاده قرار گیرد.هسته ورد پرس از Php وMysqll استفاده می کند و در وب سرور هایی نظیر Apache و IIS قابل اجرا است.مباحثی که خواهید دید:

  • آموزش نصب و استفاده از وردپرس   نوع قسمت : کلاس کارگاهی

    آموزش نصب و استفاده و همجنین قالب ها و پلاگین های به درد بخور در وردپرس 

اهداف این درس:

توانایی ساخت سایتی ساده با وردپرس 

شرایط لازم برای دوره:

حضور در کلاس

پیشنیاز‌های لازم برای دوره:

داشتن لپتاپ

شروع دوره از:

۱۷
شهریور
25 مرداد ساعت ساعت 13 تا 18


محل برگزاری دوره:

تهران، بلوار آفریقا، خ تابان غربی، پلاک ۱۷، موسسه آموزش عالی امیرکبیر

تمرینات مربوط به این درس:

مشاهده بسته های شامل این درس...
(0) نظرات