دوره ها

۲۳ مرداد
24 ساعت

مدیریت سیستم و شبکه، یکی از مهمترین حرفهها در زمینه ی IT است، چرا که در آن متخصصین به بستر سازی و محافظت از معماری سازمان جهت محفوظ نگاه داشنت دادهها و اطالعات پروژه خواهند پرداخت، و از طرفی نیز تیمهای مختلف IT مرتبط به سازمان و پروژه، از بستر و معماری فراهم شده به دست متخصصین سیستم استفاده میکنند تا سرویس ها و برنامههای مورد نظر خود را بر روی آنان به درستی بنا کنند تا که مورد استفادهی اهداف سازمان و پروژه قرار گیرند. از طرفی با گسترش یافنت تکنولوژی در عصر اطالعات و راه یافنت آن به وسایل خانه و زندگی شخصی افراد جامعه (Internet of Things)، نیاز شرکتهای برتر دنیا به افراد متخصص و ماهر بیش از پیش شده، و امنیت داده ها نیز از باالترین اهمیت برخوردار است. این پکیج شامل ۳ دوره مقدماتی، پیشرفته، و امنیت میباشد و به تمامی دوستان پیشنهاد میشود تنها در صورتی که نمره قبولی آنان در تعیین سطح اولیه باالتر از ۰۷ بود با مشاوره برای شرکت در دوره پیشرفته - و یا اگر نمره باالتر از ۰۹ بود برای شرکت در دروه امنیت - تماس گیرند، و در غیر این صورت حتماً دوره ها را به ترتب طی کنند.

Git & Gitlab

50 هزار تومان
۱۰ شهریور
5 ساعت

گیت و گیت هاب چی هستن ؟ دقیقا در این دوره هر دوی اینها رو یاد میگیرید و میفهمید که این دو ، چه معجزه عالی در دنیای برنامه نویسین. شاید خیلی از شماهای که الان دارید این متن رو میخونید ندونید که این دوتا ابزار چی ان و کارایشون چیه اما این ابزارها میتونن در توسعه  یک اپ فوق العاده مفید و کاربردی باشن . از نظر من کسی که با این دوتا ابزار آشنا نباشه اصلا اسمش رو هم نباید بزاره توسعه دهنده . اگر کنجکاو شدید که واقعا این ها چی هست

وردپرس

50 هزار تومان
۱۷ شهریور
5 ساعت

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای سایتها و وبلاگ هاست برای محتوای آموزشی ، تجاری ، علمی و… همچنین قابلیت ایجاد سایتهای اجتماعی با افزونههای قدرتمند همچون buddypress . ایجاد انجمن با افزونه bbpress ، و… را داراست و توسط مای‌اس‌کیوال پشتیبانی می‌شود.این سیستم کاملاً رایگان و متن باز است.

هرچند وردپرس سیستم مدیریت محتوای شناخته شده ای است، اما خیلی از افراد با وردپرس آشنا نیستند و خیلی از افراد هم به صورت غیرمستقیم با این سیستم مدیریت محتوا آشنا می شوند،به طور مثال افرادی که از سرویس های وبلاگ نویسی Bloghaa یا wordpress.com یا هزاران سرویس وبلاگ نویسی مبتنی بر وردپرس استفاده می کنند.

وردپرس بر اساس گزارش مرکز تحقیقات سیستم های مدیریت محتوا به عنوان محبوب ترین سیستم وبلاگ نویسی و مدریت محتوای جهان در سال ۲۰۰۹ انتخاب شد.  ورد پرس به عنوان سیستمی انعطاف پذیر می تواند برای ساخت سایت های تجاری ، پروژه های گروهی ، دانشگاهها ،مراکز تفریحی ، و وبلاگ های شخصی یا گروهی مورد استفاده قرار گیرد.هسته ورد پرس از Php وMysqll استفاده می کند و در وب سرور هایی نظیر Apache و IIS قابل اجرا است.

۷ شهریور
20 ساعت

پس از یادگیری html,css شما لازم است کمی فراتر بروید تا بتوانید یک فرانت اند کار کامل بشوید . قدم بعدی یادگیری ساخت یک سایت جذاب تر به کمک جاوا اسکریپت است و اگر کمی بیشتر جلو برویم باید بتوانیم با سرور نیز ارتباط برقرار کنیم و داده هایی را بخوانیم .

برای این که تبدیل به بک frontend developer بشوید این دوره الزامی است